Jak vydělávat v nemovitostech

Jak z nemovitosti vytěžit měsíčně i 4 násobek průměrné mzdy.

 

 

IMG_3316 - litle name f

Za léta školení a vedení realitních makléřů se na mne jako manažera v realitním podnikání mnohokrát obraceli začínající makléři o pomoc, jestli bych jim sepsal do ucelené učebnice zkušenosti, rady a informace pro začínající obchodníky s nemovitostmi.

Vedle toho jsem zaregistroval neustálé dotazy různých laiků majících zájem vedle své profese vydělávat si prostřednictvím nemovitostí - co a jak mají dělat po technické, obchodní, psychologické, legislativní, organizační stránce a dalších. Proto jsem se rozhodl po dlouhém odstupu od napsaní oblíbené Velké učebnice realitních makléřů napsat i první učebnici podnikání v realitách pro absolutní laiky v ČR. Publikace, která kohokoli snaživého naučí vydělávat si poměrně lehkým a jistým způsobem pravidelný měsíční příjem v několika násobné výši běžného průměrného měsíčního příjmu. Kde jinde se točí lukrativní finance a kde jinde se dají vydělávat lukrativní příjmy i pro laiky, než právě v nemovitostech?

Tato vzdělávající publikace obsahuje detailně absolutně vše potřebné a důležité pro laika, aby se stal v realitní branži velice rychle úspěšným podnikatelem. Současně ale čas ukázal, že tuto učebnici si oblíbili i samotní profesionální makléři, kteří si v ní našli mnoho mnoho nového, co jim dokázalo vylepšit a zprofesionalizovat jejich práci natolik, že i jejich výsledky a příjmy se často zvedly i o dvojnásobek. Naopak, někteří makléři ocenili jednoduchost, jistotu a výdělečnost mnou školeného realitního podnikání. A postupně se přeorientovali z práce realitního makléře v realitní kanceláři na vlastní soukromé a mnohem výdělečnější podnikání v realitách. Pronajímání nemovitosti zahraničním turistům, které dnes zvládne opravdu kdokoli, kdo se jen trochu snaží a kdo pochopitelně i ví přesně, jak na to.

online-manuals

Mnoho lidí, které znám a kteří dnes vydělají spousty peněz, ještě před několika lety neměli doslova téměř nic. Bydleli v malých pronájmech, u rodičů, nebo na ubytovnách a snili o lepším životě. Pozorovali, jak ceny nemovitostí po realitní krizi klesají i rostou a živili se nadějí, že možná jednou něco zdědí nebo dostanou. Téměř všechny je však spojoval profesní zájem o nemovitosti.

Není snad nikdo, kdo by se nechtěl mít lépe. Doba je taková, že se dnes můžeme realizovat v čemkoli, co si umíníme. V čem máme talent, co nás láká, co je naším životním snem.

Za poslední roky jsem pomohl stovkám lidem rozjet vlastní moderní a úspěšné pronajímání. Téměř všichni řešili stejný problém. Problém, jak vydělat z pronájmu co nejvíce, ideálně několikanásobně více, než je průměrná mzda.

 

A co vy?

 • Co kdybyste vydělávali s pomocí nemovitosti i 4 násobek vaší současné mzdy? ( i 1x by bylo příjemné, že?)
 • Co kdybyste měli neustále automatický přísun nových dobře platících klientů, aniž byste je museli někde pracně hledat a trápit se s volnými dny, kdy by vám nebyl kdo zaplatit?
 • Jaké by to bylo vydělávat peníze s každoměsíční jistotou. Vědět v klidu, že máte vše v pořádku po byznysové, legislativní, technické i právní stránce? Podnikat a pronajímat jako profesionál?

 

golf-cart-repair-manuals b

 

Zde je hlavní kámen úrazu:

   Většina těch, kteří si chtějí vydělávat pronájmem, doopravdy nemá tušení, jak nemovitosti a byznys s nemovitostmi funguje (často bohužel i někteří profesionálové), jak jednotlivé techniky při pronajímání propojit a postavit z nich ucelený a úspěšný systém, kterým vydělají mnohem více. Potřebujete dělat to, co většina lidí neví. A tím pádem vůbec nevydělávají ani pronajímáním ani nijak jinak v realitách.

 

 

 

PŘEDSTAVUJI  VÁM TADY JEDINEČNÝ NÁVOD – TAJEMSTVÍ STRATEGIE MILIÓNOVÉHO PRONAJÍMÁNÍ.

Tento trénink je VIP vstupenkou do kuchyně realit. Sdílím zde s každým svůj CELÝ a OVĚŘENÝ SYSTÉM, jak lze dokonce i v jedné osobě (či malém týmu) dosahovat každoročně mnohamilionových zisků a přitom mít dost času na sebe i na život.

Tlačítko_Objednat publikaci e

Cílem tohoto manuálu je zpřístupnit téma lukrativního podnikání v nemovitostech v ucelené a jednoduše pochopitelné podobě úplně všem lidem. Tedy i těm, kteří nemají podnikatelské ani realitní zkušenosti. Dokonce nemají ani nadstandardní příjmy. A nemohou si tak dovolit ani lukrativní investice, ani desítky tisíc korun drahé školení o podnikání, investování apod. Zde je tedy právě váš návod, jak jednoduše a vysoce ziskově podnikat v realitách i když jste do dnešního dne o realitách a podnikání v realitách moc neslyšeli. Provedu vás krok za krokem, jak postupovat, abyste co nejdříve dokázali generovat dostatečný zisk.GettyImages-171576968-574503a25f9b58723d267a55

 

 • Nevadí, že nemáte hotovost, ani bohaté rodiče, nebo partnera 
 • Nevadí, že nemáte našetřeno, nebo nemáte z čeho šetřit
 • Nevadí, že momentálně nemáte ani vlastní nemovitost
 • Nevadí, že nemáte žádné zkušenosti z realitního ani finančně-podnikatelského světa

 

Vše důležité vás v tomto manuálu dokonale podrobně naučím. 

 

Je možné, že chvíli ještě o sobě pochybujete, jestli jste ten správný člověk pro úspěch. Pak vězte, že ano, pokud alespoň na některé z těchto bodů odpovíte pozitivně:

 • Jste samostatný člověk. Nepotřebujete mít nad sebou žádný bič, žádného šéfa.
 • Jste ambiciózní. Nebojíte se zodpovědnosti, ani rizika podnikání. Chcete být však za to vše náležitě odměněný. 
 • Chcete být sám sobě pánem, rozhodovat o svém osudu, svém životě.
 • Máte dobré organizační, komunikační a obchodní dovednosti. Nebo se jim chcete alespoň postupně naučit.
 • Umíte si postupně vybudovat dobrou pověst. Nebo dokonce i širokou klientelu.
 • Chcete, aby měli vaši klienti k vám maximální důvěru a vztah.
 • Je vám víc, než 18 let a už víte, že vaším cílem je pasivní příjem.

 

Tak to jste pak přesně člověk, pro koho jsem dlouhé měsíce psal tento manuál, aby právě vám byl prostředkem k vašemu cíli.

Navíc spolu začneme s druhem podnikání, kde nemusíme každopádně nemovitost vlastnit ani kupovat.

Projdeme si krok za krokem na základě strategického podnikatelského plánu, co a jak je nutno a doporučeno udělat, abyste v krátkém čase dokázali vytvořit své první finanční příjmy. Tento plán byste si měli vytvořit už hned na začátku. Pomůže vám udržet jak časovou, tak obsahovou linii. Abyste na nic nezapomněli a naopak zbytečně nemrhali časem i příležitostmi kolem vás. A abyste všem jednotlivým bodům dáli důraz adekvátně tomu, jak tyto jednotlivé kroky významně ovlivní váš budoucí výsledek. Já s vámi toto nastavování plánu a cílů projdu krok za krokem a ukážu vám tu nejjednodušší cestu k trvalému vydělávání zisku.

Kniha-1b

 

Začneme dnes, začnete vydělávat již dnes

Začneme za půl roku roku, začnete vydělávat až za půl roku/rok

Nezačnete nikdy, nezačali byste vydělávat nikdy

Je to jen a jen na vás, vašem skutečném chtění, vašem skutečném odhodlání a rozhodnutí.

Tak pojďme na to. Čas jsou peníze. A čím dříve vše společně projdeme, tím dříve můžete začít vydělávat své první a další finance.

 

 

VEŘEJNÝ PŘÍSLIB

Tímto dávám veřejný příslib i vám, stejně jako dalším úspěšným před vámi. Pokud budete od prvního týdne po zakoupení této publikace každý den prokazatelně postupovat podle doporučení v této knize a po dvou měsících souvislé a aktivní každodenní podnikatelské práce nebudete mít nastavený příjem alespoň 10tis.Kč měsíčně s dalším následujícím růstem, vrátím vám do týdne celou cenu, kterou jste zaplatili za tuto publikaci. Tento veřejný příslib najdete i ve smlouvě, kterou obdržíte společně se zaslanou publikaci.

Naopak, jsem přesvědčen, že budete plně spokojeni. 

Tak už se raději nezdržujme a pojďme pracovat, ať máme co nejdříve výsledky.

Ať se rozhodnete jakkoli, přeji vám všem ze srdce hodně osobních i pracovních úspěchů

 Jmenovka

 

Tlačítko_Objednat publikaci e

Foto manual

Co si o knize myslí ostatní se dozvíte ZDE

 

 
990
169019901690

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Kniha 1b Akce Nejžádanější Doprava zdarma Kód: 40
  Tajemství strategie milionového pronajímání nemovitosti - eKniha
  Skladem

  První učebnice lukrativního vydělávání v nemovitostech pro laiky i profesionály. Aktualizované vydání r.2018. Podrobný, kompletní návod, jak bez investic v krátkém čase nastartovat podnikání a výdělky v realitách. Nepostrádatelná pomůcka všech, kterým imponuji nemovitosti, podnikání v realitním byznysu a chtějí se toho byznysu účastnit. Bez spolupráce s jinou firmou a bez nutnosti dělit se o provizi. 

  Elektornická verze

  Po vyplnění objednávky a úhradě kupní ceny obdržíte odkaz ke stažení elektronické publikace v PDF formátu.

  K dispozici je i tištěná verze učebnice ZDE.

   Cena pro Slovensko: 39,-€ 

  Při platbě online je kupní cena připsáná na náš účet okamžitě a vy můžete mít svou objednanou učebnici u sebe doma do 5 min., tedy okamžitě!!!

  2 měsíční záruka na vracení peněz ! Veřejný příslib -  Jsem si absolutně jistý vaším úspěchem. Využijte na plno informace z této knihy a pokud při jejím plném užívání do 2 měsíců od zakoupení nevyděláte minimálně 10tis.Kč a více, obdržíte od nás obratem cenu za tuto publikaci zpět v plné výši.

  Původně: 5 000 Kč
  Ušetříte: 4 010 Kč (–80 %)

  990 Kč
 • Kniha 1b Doprava zdarma Kód: 41
  Tajemství strategie milionového pronajímání nemovitosti - tištěná kniha
  Momentálně nedostupné

  První učebnice lukrativního vydělávání v nemovitostech pro laiky i profesionály. Aktualizované vydání r.2018. Podrobný, kompletní návod, jak bez investic v krátkém čase nastartovat podnikání a výdělky v realitách. Nepostrádatelná pomůcka všech, kterým imponuji nemovitosti, podnikání v realitním byznysu a chtějí se toho byznysu účastnit. Bez spolupráce s jinou firmou a bez nutnosti dělit se o provizi. 

  Tištěná verze

  Po objednání vám bude kniha zaslána poštou.

  K dispozici je i elektronická verze učebnice ZDE.

   Cena pro Slovensko: 69,-€ 

  2 měsíční záruka na vracení peněz ! Veřejný příslib -  Jsem si absolutně jistý vaším úspěchem. Využijte na plno informace z této knihy a pokud při jejím plném užívání do 2 měsíců od zakoupení nevyděláte minimálně 10tis.Kč a více, obdržíte od nás obratem cenu za tuto publikaci zpět v plné výši.

  Původně: 5 700 Kč
  Ušetříte: 4 010 Kč (–70 %)

  1 690 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem