Tajemství strategie milionového pronajímání nemovitosti - tištěná kniha

1 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 7

První učebnice lukrativního vydělávání v nemovitostech pro laiky i profesionály. Aktualizované vydání r.2018. Podrobný, kompletní návod, jak bez investic v krátkém čase nastartovat podnikání a výdělky v realitách. Nepostrádatelná pomůcka všech, kterým imponuji nemovitosti, podnikání v realitním byznysu a chtějí se toho byznysu účastnit. Bez spolupráce s jinou firmou a bez nutnosti dělit se o provizi. 

Tištěná verze

Po objednání vám bude kniha zaslána poštou.

K dispozici je i elektronická verze učebnice ZDE.

 Cena pro Slovensko: 69,-€ 

2 měsíční záruka na vracení peněz ! Veřejný příslib -  Jsem si absolutně jistý vaším úspěchem. Využijte na plno informace z této knihy a pokud při jejím plném užívání do 2 měsíců od zakoupení nevyděláte minimálně 10tis.Kč a více, obdržíte od nás obratem cenu za tuto publikaci zpět v plné výši.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 5 700 Kč
Ušetříte 4 010 Kč (–70 %)
1 690 Kč
Kód produktu 41
Kategorie Kniha
 

Jste aktivní člověk hledající finanční zdroj, který by vás trvale bavil a nadstandardně zajišťoval? Přemýšleli jste už někdy o nemovitostech, kde jsou nemalé finance a tedy i nemalé výdělky? Věděli jste, že v nemovitostech můžete začít vydělávat i vy i když jste laik, i když jste nikdy nepodnikali, i když nemáte žádný vstupní kapitál, i když nemáte žádnou nemovitost?

To vše se rychle naučíte v první učebnici podnikání a vydělávání v nemovitostech. Až 350 stran všeho od A do Z, co potřebujete vědět, abyste hned zítra rozběhli své vlastní výdělečné podnikání. Více ZDE.

Nahradí 25-30 celodenních důležitých kurzů a školení o podnikání v nemovitostech každý v hodnotě i několik tis.Kč za jeden kurz!

Výběr toho nejlepšího z publikace, která na vás čeká

 • Proč podnikat

Vysvětlíme si, proč je dobré mít jeden z několika životních cílů a aktivit podnikání. Proč je podnikání cestou k realizaci snů, cílů, potřeb, přítomnosti, budoucnosti atd.

 • Proč podnikat v realitách

Proč je podnikání v nemovitostech jedno z nejzajímávějších a nejvhodnějších, ne-li vůbec nejlepší podnikání ze všech možných. Proč, z jakých důvodů, výhody, efekty, perspektíva atd.

 • Když podnikat v realitách, tak jak?

Podnikání v nemovitostech je široký pojem mnoha různých a pestrých směrů podnikání v realitách. Které se někdy prolínají, jindy funguji samostatně podle místa, času, zkušenosti, kapitálu a p. Rozebereme si je a vysvětlíme pro nás nejdůležitější informace pro další rozhodování, které aktivity budou pro náš zámr rychlého a lehkého vydělávání nejvhodnější.

 • Ekonomika pronájmů nemovitosti

Řekneme si úplně vše o financích. Kolik a jak vydělat na jednotlivých službách v realitním byznysu v pronajímání. Jak vydělat několika násobky měsíčních příjmů běžně pronajímaných nemovitostí. Jak a kolik vydělat na pronajímání nemovitostí i když momentálně žádnou vlastní nemovitost nevlastníte.Jasná čísla, jasná fakta, jasné data a instrukce.

 • Kde vzít nemovitost k podnikání

Cítíte, že nemovitosti jsou vaše srdeční záležitost a že byste chtěli podnikat a vydělávat pomocí nemovitostí. Ale momentálně žádnou nemovitost nevlastníte. Tady si přesně řekneme, jak bez investičního kapitálu získat ne jednu, ale dokonce i více nemovitostí na lukrativní a vysoce ziskové podnikání v nemovitostech.

 • Vlastní nebo půjčený

Vydělávat v nemovitostech pomoci cizích nemovitostí, nebo se raději odhodlat a koupit si vlastní nemovitost? Na víc v době, kdy nemovitosti už několik let strmě stoupají v ceně. Vše má své výhody. Tady si detailně rozebereme pohledy z obou stran, jasná fakta i postupy, jak postupovat, abychom vyzískali v konečném důsledku co nejvyšší zisk už při samotném získávání nemovitosti.

 • Podnikání v pronajímání

Pronajímání rychloobrátkových nemovitostí tedy krátkodobé pronajímání je dnes jeden z nejziskovějších byznysů v realitách. Navíc vhodný i pro laiky - dá se velice rychle naučit, nastavit a zaběhnout. Je však potřeba vědět, jak na to. A tady je dokonalý konkrétní manuál/postup, jak to vše rychle provedete. Abyste do měsíce dvou už mohli realizovat svůj nadstandardní pravidelný lukrativní příjem a zisk.

 • Pronajímáme / kupujeme byt pro podnikání

Rozhodli jste se na začátku, nebo později ze zisku, že své podnikání v realitách navýšíte o nově zakoupené nemovitosti. Případně si ho pronajímáte od cizího majitele. Vše, co potřebujete vědět, jak si takovou nemovitost najít, vybrat, otestovat, posoudit, zvážit, snížit její nájemní, nebo kupní cenu, tedy vše pro to, abyste vydělali krátkodobě i dlouhodobě co nejvíce. 

 • Katastr nemovitosti - LV

Znalost základních ale konkrétních věcí kolem Katastru nemovitostí a Listu vlastnictví je nezbytnou součástí znalostí každého úspěšného ne jen realitního makléře, ale i podnikatele v nemovitostech. Znalosti pár zásadních věcí vás uchrání před velkými riziky v budoucnu.

 • Technická kontrola nemovitosti – kontrola technického stavu

Základní povědomí o technickém hodnocení nemovitosti vám rozhdně pomůže ušetřit při půjčování si nemovitosti k podnikání, nebo nákupu ať k podnikání, nebo pro vlastní potřeby desítky až stovky tisícové částky. Kdyby nic jiného, tak už jen tato čast vám i bez podnikání v nemovitostech v životě ušetří stonásobně investici do tohoto manuálu. 

 • AirBnB – Zlaté rouno v realitách

Dokonalý, ověřený, zaběhnutý, bezkonkurenční systém na vysoce lukrativní vydělávání v nemovitostech i pro absolutní laiky. Přesný a detailní postup, který si stačí osvojit a pak už jen krok za krokem aplikovat v reálu. Vaše podnikání se stane realitou a vaší zábavou. Příjem z tohoto podnikání vám přinese finanční a osobní svobodu, po které jste do teď jen toužili a snili. První ucelený postup, jak vytvořit a nastavit rychloobrátkové bezkonkurenční pronajímání.

 • Zážitky, audioprůvodci

Stačí tak málo a ti stejní klienti vám přinesou mnohonásobně více, než jen při pronajímání nemovitostí. Klienti si to žádají, klienti to chtějí a jsou ochotní nadsta ndardně zaplatit, vy jim to můžete dopřát bez větších starostí a vydělat si další finance. Tak proč jim to nedopřejete? Jsou to peníze, pro které se stačí jen zohnout a vzít si je.

 • Návrh interiéru nemovitosti

Zdá se to velice jednoduché. Ale není to tak úplně pravda. Má to svá zásadní pravidla - jak navrhnout interier, aby byl co nejlukrativnější, nejzajímavější, nejpoutavější a působil pro solventní klienty, kteří za ubytování v takovém bytě zaplatí mnohem více, než jiní klienti jiným majitelům. Po chvíli přemýšlení a s pomocí manuálu to zvládnete hravě už sami.

 • Jak připravit byt k prezentaci / podnájmu

Pronajímaná nemovitost se musí umět dokonale připravit a stejně tak dokonale prezentovat. Aby vynikla mezi dalšími a hledající klient chtěl jen tu vaší. A na víc i za cenu mnohem vyšší, než je konkurenční nabídka. Chcete vydělávat víc, než ostatní? Tak se musíte od ostatních kvalitatívně i vzhledově odlíšit. Stojí to málo, rozdíly jsou obrovské.

 • Jak správně nafotit nemovitost

Správně nafocené fotky dovedou z průmerné nabídky, z průměrné nemovitosti udělat neodolatelnou nabídku. To vědí už léta všichni profesionální realitní makléři. Nepodceňujte ani na chvíli tuto skutečnost a zajistěte si první místo mezi všemi ostatními nabídkami. Naučíte se to velice rychle a uspěšně.

 • Jak profesionálně natočit video nemovitosti

 Video obecně je i dnes nedoceněnou marketingovou pomůckou v realitách s obrovským pozitivním byznysovým efektem. Rozhodně je dobré se této oblasti, která násobí výsledky věnovat detailněji. Video v realitách vás kromě jiných výhod v této profesi vynese nad většinu konkurence a udělá z vás rychle vítěze.

 •  Pronajímání – technická a právní stránka

V realitních profesích je důležité vyznat se v základních technických a právních záležitostech při prohlídkách, pronájmech, prodejích. Jejích znalost vám ne jen ušetří nemálo případných zbytečných nákladů. Ale i pomůže vydělat ještě další nadstandardní finance k základnímu realizovanému byznysu. Vše se dovíte v této části.

 • Nezapomínejte na spolehlivou AK

 Ať budete v realitách podnikat cokoli, kdykoli a solo, nebo ve spojení s nějakou firmou, vždy bude pro vás tandem s dobrou AK (advokátní kancelář) tou nejzásadnější. Co a jak ve spolupráci s dobrým advokátem je potřeba vědět předem. To vám významně ulehčí, urychlí, zefektívní a vylepší váš budoucí podnikatelský projekt.

 • Obecně o nemovitostech v současnosti

 Ať jste v realitách laik, nebo profesionál, ať o realitním podnikání přemýšlíte, nebo ho už i realizujete, jistě je pro vás důležité vědět, jak si dnes obecně realitní svět u nás stojí. Ale hlavně - kam realitní byznys a reality jako takové obecně směřuji. Obzvláště ceny, poptávky, výstavby, trendy atd. To vše je nutné vědět s co největší pravděpodobnosti. Pokud máte dostatek informací a umíte číst mezi řádky, vše vídíte jasně jako Delfách. Získejte výhodu proti ostatním a přečtěte si současnou situaci na trhu a kam celý trh směruje. Pomůže vám to lépe nasměřovat vaše podnikatelské rozhodování a aktivity.

 • GDPR – General Data Protection Regulation

 GDPR - významný strašák pro podnikatele, firmy, instituce, novináře atd. Je to dárek z EU s hrozbou nemalých pokut za cokoli, co se opomene, nebo neudělá dokonale dle požadavků úředníků. Abyste tímto propluli bez problémů je potřeba si říct zásadní a důležité věci i v této oblasti důležité pro každého podnikatele.

 • Stručný průvodce k úspěchu

 Rád se s vámi podělím i o zásadní a důležité informace, díky kterým se naučíte, co dělá z normálního obyčejného podnikání naopak - špičkové a trvale úspěšné podnikání. Jak dosáhnout toho - stát se absolutní špičkou ve svém oboru. 

 • Prokrastinace – nepřítel vašeho úspěchu

 Jedna z věci, která může srazit z úspěchu do hlubin kteréhokoli schopného podnikatele. Jak se vyhnout prokrastinaci a jak ji předcházet, jak s ní zatočit - nejdůležitější zásady máte tady bod za bodem. 

 • Dodatek – Finanční správa k AirBnB

 Protože největší zisky v realitách realizujeme formou byznysového pronájmu a vzhledem k tomu, že drtivá většina nedoceňuje provázanost podnikání v realitách na státní instituce, musíme si říct něco i o názorech Finanční správy na toto podnikání. Abychom se vyhli všem případným zbytečným starostem, vysvětlíme si vše důležité kolem financí z našeho podnikání - jak je řešit z ohledu na spokojenost úřadů s naším podnikáním.

 • Slovník pojmů

 Část čtenářů jsou začátečníci. Z ohledu na ně i z ohledu na začínající realitní makléře je dobré mít po ruce na konci publikace všechny důležité pojmy, které pomůžou lépe a přesněji pochopit veškeré témata v této publikaci.

 • Důležité odkazy

 Po přečtení publikace a nastartování aktivit ve vlastním realitním byznysu se vám rozhodně budou velice hodit tyto zásadní a důležité odkazy na mnohé podpůrné společnosti, firmy, weby, instituce, informace atd atd. Nedocenitelné kontakty pro váš snadný vstup do realitního světa a byznysu.

 • Foto příloha

 Edukační učebnice podnikání v realitách pro maximální informační efekt potřebuje podpořit své faktické informace i co nejvíce vypovídajicími fotografiemi. V této knize je najdete ve speciální foto příloze. Která vám ještě lépe pomůže pochopit  všechny zásady přípravy podnikání, nemovitosti, práce s klientem atd. Říká se, že jeden obrázek dokáže říct víc, než stránky textu. Tady se fotodokumentace a textová informace skvěle doplňuje a prolíná.

 • Když chcete rychlý start a úspěch

Rozhodli jste se pro aktivní start v podnikání s nemovitostmi, vše je vám plně jasné, jen nevíte, jak začít, jak si vytvořit svůj byznys plán, jak nastavit step by step jednotlivé aktivity? Tak tady přesně najdete postup, jak efektivně začít a jak postupovat,abyste mohli za chvíli sklízet ovoce svého snažení, svého podnikání.